10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

O firmie

Przedsiębiorstwo DABRO od kilkunastu już lat, z powodzeniem funkcjonuje w branży geodezyjnej. Specjalizujemy się w geodezji inżynieryjnej dla potrzeb budownictwa ogólnego, ale wykonujemy także usługi na rzecz sektora przemysłowego, handlowego, usługowego, mieszkaniowego oraz w zakresie budowli infrastrukturalnych (m. in. w obszarze drogownictwa i kolejnictwa). Uczestniczymy aktywnie na każdym etapie inwestycji, służąc dodatkowym wsparciem oraz doradztwem. Nasza firma przygotuje m. in. mapy do celów projektowych, poprowadzi nadzór geodezyjny w czasie realizacji robót oraz wykona opracowania konieczne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Zadowolenie i satysfakcja klienta są dla nas priorytetem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się zawsze profesjonalnie i terminowo wywiązywać ze wszystkich powierzonych zadań.

 

Zgrany zespół DABRO – to mieszanka doświadczenia oraz doskonałych kwalifikacji, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Wsparcie w postaci wysokiej klasy sprzętu oraz szeregu technologicznych innowacji, pozwala nam w realizacji ambitnych wyzwań zawodowych, o dużym stopniu trudności i złożoności.

 

Firma DABRO posiada wszelkie niezbędne uprawnienia zawodowe do prowadzenia prac geodezyjnych w następujących obszarach:

  • ZAKRES nr 1 – geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne,
  • ZAKRES nr 2 – rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych,
  • ZAKRES nr 4 – geodezyjna obsługa inwestycji.

 

Wśród licznych dokonań na gruncie zawodowym, DABRO może pochwalić się wieloma kompleksowymi opracowaniami na rzecz prestiżowych inwestycji o zasięgu ogólnopolskim, realizowanych przy wykorzystaniu środków unijnych.

 

Geodezja jest dla naszej firmy symbolem i zarazem synonimem solidności, staranności oraz precyzji. To bliskie nam wartości, dlatego zawsze kierujemy się nimi w pracy – zarówno podczas realizacji usług przy okazji dużych inwestycji, jak i w trakcie bardziej kameralnych opracowań.

 

Sukcesywnie poszerzamy spektrum usług z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co pozwala na przyspieszenie realizacji każdej inwestycji, odpowiednią koordynację i sygnalizowanie potencjalnych zagrożeń na terenie budowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą DABRO, kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

AKTUALNOŚCI

8 marzec, 2019

Informatyzacja egzaminu testowego na uprawnienia zawodowe geodezyjne

Decyzją głównego geodety kraju część testowa egzaminu pisemnego na uprawnienia zawodowe z geodezji i kartografii będzie odbywała się z wykorzystaniem […]

8 marzec, 2019

Kwalifikacje dla gleboznawców

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotowało propozycje ustawowego określenia kwalifikacji dla osób, które będą prowadzić gleboznawczą klasyfikację gruntów

7 marzec, 2019

Prace i publikacje w Konkursie o Nagrodę Ministra

7 marca wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń wręczył nominacje dla członków zespołu zajmującego się oceną prac dyplomowych, rozpraw doktorskich […]

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.