10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowe DABRO istnieję na rynku od wielu lat. Przez ponad kilkanaście lat związana jest głównie z geodezją inżynieryjną (obsługa budownictwa ogólnego, przemysłowego, handlowego, mieszkaniowego, budownictwo drogowe i kolejowego). Specjalizujemy się w pełnej obsłudze dużych inwestycji. Prowadzimy inwestycje pod kątem geodezyjnym od przygotowania map do celów projektowych, poprzez proces budowlany do końcowego pozwolenia na użytkowanie.

Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu inwestycji miejskich, powiatowych, budżetu państwa, również przy współfinansowaniu ze środków unijnych (wg. fidic)

Posiadamy doświadczone zespoły zarówno do prac w terenie jak i opracowań kameralnych. Nasi ludzie to zespół bardzo doświadczonych geodetów z prawie 30 letnim stażem wspierany młodymi i zdolnymi absolwentami, którzy starają się łączyć umiejętności starszych kolegów z najnowszymi technologiami.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia zawodowe do  prac geodezyjnych, zakresy nr 1, nr 2 oraz zakres nr 4 do geodezyjnej obsługi inwestycji.

Naszą firmę charakteryzuje pełen profesjonalizm, fachowość, rzetelność przy każdym zleceniu.

Najważniejsza dla nas jest  praca oraz zadowolenie osób dla których ją wykonujemy; zawsze starannie, dokładnie, zgodnie ze sztuką geodezyjną.

Jestem pewien, że nasze bogate doświadczenie będzie dla Państwa dodatkowym atutem  za podjęciem współpracy z nami.

Paweł Dąbrowski

AKTUALNOŚCI

8 marca, 2019

Informatyzacja egzaminu testowego na uprawnienia zawodowe geodezyjne

Decyzją głównego geodety kraju część testowa egzaminu pisemnego na uprawnienia zawodowe z geodezji i kartografii będzie odbywała się z wykorzystaniem […]

8 marca, 2019

Kwalifikacje dla gleboznawców

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przygotowało propozycje ustawowego określenia kwalifikacji dla osób, które będą prowadzić gleboznawczą klasyfikację gruntów

7 marca, 2019

Prace i publikacje w Konkursie o Nagrodę Ministra

7 marca wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń wręczył nominacje dla członków zespołu zajmującego się oceną prac dyplomowych, rozpraw doktorskich […]

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.