10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

Oferta

Fotogrametria lotnicza to nowatorska technika pozyskiwania obrazów za pośrednictwem drona, które z powodzeniem można przetwarzać na fotomapy oraz dokonywać na ich podstawie pomiarów sytuacyjnych. Zdjęcia pozwalają na wygenerowanie bardzo dokładnych produktów pochodnych o wysokiej rozdzielczości, takich jak np.: ortofotomapy, modele ukształtowania terenu oraz gęstej chmury punktów 3D. Zgromadzone w ten sposób precyzyjne dane, można poddawać dowolnej obróbce graficznej i geometrycznej w środowisku CAD.

 

Modele terenu, otrzymywane dzięki fotogrametrii lotniczej, można wykorzystać m. in. do obliczania objętości mas ziemnych bądź innych materiałów i szacowania na tej podstawie zakresu oraz kosztów robót.

 

Ponadto, bezzałogowe statki powietrzne (drony) umożliwiają kontrolowanie postępu realizowanej inwestycji, a poprzez zdjęcia w określonych interwałach czasowych – także monitorowanie dynamicznych zmian różnych zjawisk w terenie.

 powrót

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.