10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

Oferta

Żadna inwestycja budowlana nie może powstać bez udziału geodety. Dlatego wybór doświadczonej, rzetelnej firmy geodezyjnej jest tak ważny by cały proces budowlany przebiegał bez zarzutu. Geodeta niezbędny jest już na samym początku planowania inwestycji, bowiem zanim powstanie projekt obiektu budowlanego, czy to domu jednorodzinnego czy np. galerii handlowej, niezbędna jest mapa do celów projektowych. Następnie na każdym etapie procesu budowlanego niezbędna jest nadzór geodezyjny, by dany obiekt został wybudowany zgodnie z projektem oraz by inwestor uzyskał pozwolenie na użytkowanie.


powrót

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.