10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

Oferta

Profesjonalna geodezyjna obsługa inwestycji wymaga zaangażowania na każdym etapie budowy. Nasza firma oferuje aktywne uczestnictwo w realizacji przedsięwzięcia – już od momentu rozpoczęcia prac koncepcyjnych. Takie podejście pozwala lepiej zrozumieć intencje inwestora i poznać specyfikę towarzyszącą danej inwestycji, co w efekcie usprawnia cały proces budowy czy planowanej modernizacji.

 

W ramach początkowych prac geodezyjnych, specjaliści z DABRO zajmują się wytyczeniem działek/granic, na których prowadzone będą roboty budowlane. Po wyznaczeniu strategicznych punktów i obrysów planowanych obiektów oraz weryfikacji istniejącej infrastruktury, powstaje mapa do celów projektowych. Jest to etap niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę.

 

W dalszej fazie inwestycji, konieczne jest precyzyjne wyznaczenie kluczowych kierunków, osi konstrukcyjnych oraz lokalizacji wielu istotnych szczegółów. Wszystkie te czynności bezpośrednio poprzedzają faktyczne rozpoczęcie robót budowlanych. W trakcie realizacji inwestycji, na bieżąco koordynujemy zgodność postępujących prac z wyznaczonymi celami i wytycznymi. Właściwy nadzór geodezyjny, pozwala uniknąć błędów, których naprawa zwykle pochłania mnóstwo zasobów finansowych i czasowych.

 

Ostatnim krokiem, w jakim uczestniczymy, jest sporządzenie inwentaryzacji i dokumentacji powykonawczej. To istotne opracowanie, które potrzebne jest do formalnego odbioru inwestycji oraz starań w zakresie uzyskania pozwolenia na użytkowanie nowo powstałego obiektu. Uczestniczymy we wszelkich uzgodnieniach i pozostajemy do pełnej dyspozycji w razie pojawienia się nagłej, dodatkowej potrzeby konsultacji na dowolnym etapie realizacji przedsięwzięcia.

 

Bogate doświadczenie, posiadany potencjał kadrowy, a także specjalistyczny sprzęt, jaki znajduje się w dyspozycji DABRO, umożliwia nam sprawną i kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji.powrót

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.