10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

Oferta

Mapa do celów projektowych to podstawowy dokument, umożliwiający uzyskanie pozwolenia na budowę i przystąpienie do realizacji inwestycji. Ze swojej strony dopełniamy należytej staranności, aby każde opracowanie było aktualne i uwzględniało stan rzeczywisty w zakresie istniejących obiektów oraz instalacji (naziemnych i podziemnych).

 

Firma DABRO może opracować i dostarczyć mapy zasadnicze do celów projektowych – zarówno w formie tradycyjnej (1:250, 1:500, 1:1000 itd.), jak również w wersji mapy numerycznej 2D lub 3D. Cyfrowa mapa numeryczna to bardzo wygodna forma, powala bowiem na wygenerowanie zbioru punktów i swobodnego przetwarzania danych w nich zawartych oraz komfortową pracę na warstwach.

 powrót

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.