10-434 Olsztyn, ul. Kołobrzeska 50H

Oferta

Nadzory geodezyjne to szereg istotnych czynności, jakie mają bezpośredni wpływ na poprawność realizowanej inwestycji. Rzetelna bieżąca kontrola i weryfikacja założeń projektowych, pozwala zachować właściwą ciągłość robót budowlanych oraz uniknąć w konsekwencji strat finansowych i czasu. Najważniejszą jednak kwestią jest gwarancja bezpiecznego użytkowania nowo powstającego obiektu, dlatego odpowiedzialny nadzór geodezyjny – to kluczowa sprawa na każdym etapie realizowanej inwestycji.

 

DABRO sprawuje kompleksowy nadzór geodezyjny w zakresie obsługi inwestycji o charakterze:

  • przemysłowym,
  • handlowym,
  • usługowym,

 

Szczegółowy zakres oferowanych przez naszą firmę usług przy (roz)budowie różnych obiektów – zarówno dla inwestorów instytucjonalnych, jak też osób prywatnych, można znaleźć również w zakładce „Geodezyjna obsługa inwestycji”.powrót

ZADOWOLENIE

KLIENTÓW

Naszym celem jest wykonywanie prac geodezyjnych na najwyższym z możliwych poziomów. Oferowane usługi są zawsze dostosowane do wymagań Klientów.

POTWIERDZONA

RZETELNOŚĆ

Roboty geodezyjne realizowane przez firmę Dabro wykonywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi.

WIELOLETNIE

DOŚWIADCZENIE

Wybierając usługi firmy Dabro, wybierają Państwo usługi firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku geodezyjnym.

geodezja@dabro.pl
+48 600 269 505
+48 602 361 131

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.